
Настінний електронний Led годинник Mids з 9 кольорами підсвічування та дистанційним керуванням і Bluetooth.
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: NS-912 RGB
+380 (68) 247-98-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний Led годинник Mids, модель NS-912 RGB колір цифр можна змінювати (зелений, білий, блакитний, жовтий, червоний, помаранчевий, або різноколірний)
Годинник обладнаний термометром, гігрометром і календарем, (одночасно відображається на дисплеї). Дистанційне керування.
Гарантія від магазину 12 місяців. Мережевий адаптер в комплекті. Інструкція українською мовою.
Характеристики:
- Великі цифри 8,8 см.
- Формат часу 12/24 на вибір
- Управління через пульт або кнопками на корпусі.
- Bluetooth (налаштування часу та синхронізація)
- Температура і вологість.
- Дата.
- Колір цифр можна міняти.
- 9 кольорів підсвічування цифр на вибір (зелений, червоний, жовтий, блакитний, помаранчевий, фіолетовий, білий + 4 варіанти різноколірних цифр.
- Два будильники, установка будильника на дні тижня 5 або 7 днів.
- 3 рівня яскравості вручну або автоматична яскравість на вибір.
- Таймер.
- Секундомір.
- Годинник працює від мережі (розетки чи USB) довжина кабелю 3 метра.
- Дві резервні батарейки ААА (час не збивається при відключенні живлення).
- Довжина 36 см. Висота 11,5 см. Товщина 2,2 см.
- Комплектація: годинник, пульт, кабель USB 3 м, мережевий адаптер, батарейки, кріплення для стіни, інструкція українською мовою.
Гарантія від магазину 12 місяців.
Mids- це завжди більше, ніж просто годинник – елегантність і технології, висока якість, безшумний хід і розумні функції.
Гарантія, повна комплектація, інструкція українською мовою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Радіо | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Так |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Функція календаря | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Висота | 115 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴







