
Настінний електронний годинник Mids з термометром і датою.
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: Mids 2613G
+380 (68) 247-98-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний Led годинник Mids, модель 2613G чорний корпус.
Годинник обладнаний термометром і календарем, (одночасно відображається на дисплеї).
Гарантія від магазину 12 місяців.
Повна комплектація. Інструкція українською мовою.
Характеристики:
- Час з секундами (висота цифр 5 см)
- Формат часу 12/24 на вибір
- Led підсвічування.
- Температура і дата.
- 3 рівні яскравості дисплея.
- Нічний режим яскравості.
- 5 будильників (установка на різний час)
- Щогодинний будильник.
- Корегування термометра.
- Годинник працює від мережі (довжина кабелю 2 м).
- Резервні батарейка тільки для пам'яті (час не збивається при відключенні живлення). Від батарейок годинник не працює.
- Довжина 26 см. Висота 13 см. Товщина 3 см.
- Комплектація: годинник, кабель USB 2 метра, мережевий адаптер, батарейки, інструкція українською мовою.
Гарантія від магазину 12 місяців.
Купуючи годинник від Mids, ви отримуєте завжди більше, ніж просто годинник! У виробництві годинників бренду Mids використовуються тільки високоякісні матеріали, всі годинники перед відправкою проходять ретельну перевірку, офіційна гарантія, повна комплектація та постпродажний сервіс.
Красивий і багатофункціональний годинник який порадуює вас і ваших близьких не тільки дизайном але і функціоналом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Радіо | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Функція календаря | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴







