
Великий настінний електронний годинник Mids з дистанційним керуванням, термометром і датою.
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: Mids 825G
+380 (68) 247-98-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий настінний Led годинник Mids, модель 825G чорний корпус з зеленою підсвіткою.
Годинник обладнаний термометром і календарем, (одночасно відображається на дисплеї).
Гарантія від магазину 12 місяців.
Повна комплектація. Інструкція українською мовою.
Характеристики:
- Великі цифри.
- Формат часу 12/24 на вибір
- Led підсвічування.
- Дистанційне керування (пульт)
- 3 рівні яскравості дисплея.
- Годинник працює від мережі (довжина кабелю 2 м).
- Резервна батарейка тільки для пам'яті (час не збивається при відключенні живлення). Від батарейки годинник не працює.
- Довжина 48 см. Висота 25 см. Товщина 3 см.
- Комплектація: годинник, кабель USB 2 метра, мережевий адаптер, батарейка, інструкція українською мовою.
Гарантія від магазину 12 місяців.
Купуючи годинник від Mids, ви отримуєте завжди більше, ніж просто годинник! У виробництві годинників бренду Mids використовуються тільки високоякісні матеріали, всі годинники перед відправкою проходять ретельну перевірку, офіційна гарантія, повна комплектація та постпродажний сервіс.
Красивий і багатофункціональний годинник який порадуює вас і ваших близьких не тільки дизайном але і функціоналом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Радіо | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Функція календаря | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴




