Безшумний настінний годинник від Geekcook модель WL-30.
Преміум бренд використовують тільки якісні матеріали у виробництві годинників. Тайванський механізм.
Оригінальний дизайн, чудово підійдуть в будь-який інтер'єр.
Метеріал: дерев'яний каркас + поліпропіленовий циферблат + задня панель з АБС - пластика + скло. Годинник працює від однієї батарейки АА.
Особливості:
- Креативний дизайн циферблату, простий і красивий.
- Термометр та гігрометр.
- Дерев'яний корпус.
- Циферблат, вологостійкий та стійкий до корозії, міцний та яскравий.
- Тайванський механізм. Точний хід і безшумні.
- Металеві лаковані стрілки з мідними втулками, більш плавний рух, більш стабільне і точне обертання.
Технічні характеристики:
Розмір продукту: діаметр 30 см, товщина 4,5 см.
Вага одиниці (включаючи незалежне пакування коробки): 1,17 кг.
Розмір коробки: 34*34*8 см.
Зовнішній розмір коробки: 53*36,5*38,5 см.
- Діаметр 30 см. Товщина 3.5 см.
- Гарантія від магазину 12 місяців.
- Батарейка в комплекті.
Гарний і безшумний годинник, який порадує вас і ваших близьких.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір циферблату | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Ні |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип управління | Механічне |
| Функція календаря | Ні |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴






